PASSIE VOOR WOL
Ellens passie voor breien, babyalpacawol en Peru leidde in 2011 tot de oprichting van LN Knits. Op haar 16e begon ze met het haken van mutsen voor familie en vrienden. Al snel groeide de vraag en schakelde ze een netwerk van breiende oma’s in om haar te helpen.
Een paar jaar later reisde ze naar Peru om een breiatelier op te starten voor een goed doel, wat de basis vormde voor haar eerste collectie luxueuze babyalpaca breiwerk. Vandaag biedt LN Knits eerlijk werk aan meer dan 350 vrouwen in Peru, met niet alleen een eerlijk inkomen, maar ook extra voorzieningen zoals kinderopvang en medische zorg.
CORRINE, JULIE & YENTL
LN draagt dan wel mijn naam, mijn bedrijf kan enkel zo goed draaien dankzij de fantastische vrouwen die ik de voorbije maanden rond mij heen verzamelde.
Want voor het eerst sinds de start van LN, ‘klopt’ de puzzel van mensen gewoon! Samenwerken met deze lieve dames voelt erg juist en veilig, dankzij hun positieve energie, uplifting woorden, zachte ingesteldheid en goede intenties.